СИЛИКОНСКА ЖИЦА 2.5ММ2 СИНА

Кабел во котур

35 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003116 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Силиконска Жица 2.5ММ2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра