СИЛИКОНСКА ЖИЦА 1.5ММ2 ЦРНА

Силиконски кабел

32 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010130 Категорија

Опис

Силиконска Жица 1,5 мм2 – Цената е за еден метар

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра