Селотејп 48mm/60m Широк – Кафеав

Селотејп

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004820 Категорија

Опис

Селотејп кафеав со димензии 48mm/30m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра