ПРОВОДНИК П/Ф 2.5ММ2

Кабел во котур

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004300 Категорија

Опис

ПРОВОДНИК 2.5ММ2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра