ПРИКЛУЧОК ЛАН ЗА ВО ЅИД 2 Х КАТ6 11.01.078

ЛАН штекер

460 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004764 Категории ,

Опис

CAT 6E

2X

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра