Мрежен Кабел – UTP Cable 300m CAT5E Solid Gray

UTP Cable

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002225 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Мрежен Кабел UTP CAT-5E CCU Solid (Полн пресек)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра