ПРЕКИНУВАЧ 0-1 ЦРН ПРАВОАГОЛЕН МИНИ

Прекинувач

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005841 Категорија

Опис

Прекинувач 10A 125V AC 6A 250V AC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра