ПРЕКИНУВАЧ ТС-35 rating: 6A / 250 VAC

Прекинувач

50 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002159 Категорија

Опис

• Боја: Црвена • Верзија: 250 V – 6A • Димензии: Ф20

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра