ПРЕКИНУВАЧ ТС-01

Прекинувач

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003585 Категорија

Опис

rating: 3 A / 125 VAC
3 tags – SPDT

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра