ПРЕКИНУВАЧ ТОГЛЕ СО 6 КОНТАКТИ ОН-ОФ-ОН

Прекинувач

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008749 Категорија

Опис

10А 125VAC

6A 250VAC

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра