ПРЕКИНУВАЧ ПРЕХ ЗА ТВ

Прекинувач

180 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005004 Категорија

Опис

10А/250V ~

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра