Прекинувач – Prekinuvac 1-0-2 6A 220V 3 kontakti

Прекинувач

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002630 Категорија

Опис

Прекинувач 6А 250V AC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра