ПРЕКИНУВАЧ ОБИЧЕН ПОТЕЗЕН 10А

Прекинувач

165 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003069 Категорија

Опис

Прекинувач Потезен 10A/250V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра