Прекинувач – Prekinuvac 0-1 so 2+2 kontakti 2x6A

Прекинувач

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003149 Категорија

Опис

Прекинувач 2×6А/250V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра