Прекинувач – Kraen Prekinuvac so Poluga i Trkalce CM-1703

CM-1703

190 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005840 Категорија

Опис

Прекинувач AC-15 15A/250VAC DC-13 0.3A/220VDC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра