ПРЕКИНУВАЧ В8-12104 SWITCH ON/OFF 1P RED

SWITCH ON/OFF

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005838 Категорија

Опис

Прекинувач on/off, 1П, 16A, црвен.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра