mk Macedonian

ПРЕКИНУВАЧ В/З СЕРИСКИ СБ211103

Прекинувач

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003166 Категорија

Опис

10А/250V ~

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра