ПРЕКИНУВАЧ В/З ОБИЧЕН СБ211101

Прекинувач

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003165 Категорија

Опис

Прекинувач 10А/250V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра