ПРЕКИНУВАЧ В/З ОБИЧЕН МЕТАЛКА

Прекинувач

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003196 Категорија

Опис

10A/250V ~

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра