Прекинувач 1А 2 контакти Црн 220V

Прекинувач

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003738 Категорија

Опис

Прекинувач 1А 220V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра