ТРАКА ДАКТ АРМ. СИВА-ГЕКО 50ММ Х 10М

ДАКТ

170 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008191 Категорија

Опис

ТРАКА ДАКТ 48ММ Х 10М

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра