ТРАКА ДАКТ АРМ. ЦРНА-ГЕКО 50ММ Х 25М

ДАКТ

380 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002864 Категорија

Опис

ТРАКА ДАКТ 48ММ Х 10М

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра