ЛИНИСКА СВЕТИЛКА ЛЕД Т5 9W Л-615ММ

Линиска ЛЕД светилка

230 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 490664 Категорија

Опис

Линиска LED T5 Светилк 9W 6500K 165-265V 50/60Hz

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра