Плафоњерка – LED Panel 12W 6500K Nadgraden Kocka

LED Panel

290 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002593 Категорија

Опис

Моќност : 12W Часови : 30 000 Часови CCT : 6500K Напон : 170-240V 50/60Hz Струја : 100mA Температура : -20C – +50C лумен : 780LM

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра