КРЕП ТРАКА 48ММ Х 40М-П

Креп трака

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008518 Категорија

Опис

Креп Трака широка со димензии: 48ММ Х 40М-П.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра