Прекинувач 0-1 15А 2 контакти 220V

Прекинувач

40 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005889 Категорија

Опис

• Боја: Црна
• Верзија: 250 V – 15A
• Поврзување: Faston 6.35mm
• Димензии: 32x14mm

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра