Коаксијален Кабел RG6 Teletronik

Кабел во котур

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003105 Категорија

Опис

Цената е за 1 метар. Коаксијален кабел РГ6 за телевизиски сигнал.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра