КАБЕЛ ППЈ 5Х2.5

Кабел (во котур)

105 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003175 Категорија

Опис

5Х2.5mm2

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра