КАБЕЛ ПГП 5Х1.5

Кабел (во котур)

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003308 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Кабел за струја полн пресек 5Х1.5 mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра