КАБЕЛ ПГП 3Х2.5

Кабел (во котур)

70 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003102 Категорија

Опис

3 x 2.5mm2

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра