КАБЕЛ ПГП 3Х1.5

Кабел (во котур)

50 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003100 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Кабел за струја полн пресек 3Х1.5mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра