Лед Лента – LT-364 LED Lenta za VOX 39″

VOX 39"

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004489 Категорија

Опис

Должина: 705mm 7 диоди / 3V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра