ДВД ПЛУС Р 16Х ВЕРБАТИМ СО ОПАКОВКА

DVD+R

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005931 Категорија

Опис

НАПРЕДЕН AZO+ DVD+R 16X Сертифициран 4,7 GB/120 мин.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра