ГРЕАЧ ЗА ЛЕТКУМ СОЛОМОН СТ-808Х

Греач за леткум

320 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008013 Категорија

Опис

Модел на леткум: ST-808H

Напојување: 230V

Моќност: 30W

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра