ГРЕАЧ ЗА ДУВАЛКА 850 ПЛУС

Греач за Дувалка

550 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008624 Категорија

Опис

Греач за леткум на топол воздух тип: Gordak 850 +

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра