Врв за Леткум – Powermaster Vrv za letkum Solomon G-2 TYPE Long

Врв за леткум

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008655 Категорија

Опис

Врв за Леткум Соломон Г-2 Долг Тип.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра