Конвертор на Сигнали – DVI-D Male to VGA Female Active Adapter Converter

Active Adapter Converter

320 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001063 Категорија

Опис

Конектори: DVI-D (24+1) машки до D-SUB 15 пински женски,за компјутер со резолуција: 800х600, 1024х768, 1280х768, 1280х800, 1280х960, 1280х904 , 1600х1200, 1680х1050 @60Hz, 1920х1080 @60Hz, 1920х1200 @60Hz поддршка за HDTV резолуција.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра