Ronix Клешта Моторцангла RH-1167

180mm

330 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002885 Категорија

Опис

Клешта Моторцангла 180mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра