Батерија – 850mAH Rech. NI-MH AAA 2 pack EnerGenie Instant

850mAH Rech. NI-MH AAA

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001055 Категорија

Опис

Цената е за ДВЕ БАТЕРИИ! Подобрена NiMH технологија за полнење Задржува до 70% полнење до 1 година Погоден за дигитални фотоапарати, далечински управувачи итн. Спецификации Напон: 1,2 V DC со капацитет 850 mAh

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра