АРМАТУРА ЗА 15 КОСА

Арматура Коса

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003086 Категории ,

Опис

Арматура со фасонка за сијалица коса.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра