АДАПТЕР 9В 2А ЗА ТАБЛЕТ (2,5×0,8mm DC plug)

Adapter

250 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004289 Категорија

Опис

INPUT:230~/50Hz/210mA

OUTPUT:9V/2A

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра