Осигурувач – ZKT ASS1

Glass Tube Fuse 5 x 20 Slow

650 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 010107 Категорија

Опис

Стаклен Осигурувач – Спор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра