Осигурувач – ZGS 0.5A

Брзи осигурувачи 6mm x 30mm

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010796 Категорија

Опис

Стаклен Осигурувач – Брз.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра