Лед Лента – WK-36233 FUEGO 65″ MS-L2819 V1 – A2 192-196LM6.4-6V 2J – 7 LED 61.6 CM – 6V

FUEGO 65"

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 101010 Категорија

Опис

Должина на лед: 61,6 cm Led Tipi: D-LED Број на LED: 7 парчиња Напон: 6V Број на ставка: FUEGO 65ELU610ANDT]MS- L2819 V1 – A2 192-196LM6.4-6V 2J Ознака: Weko.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра