Лед Лента – WK-35091 FUEGO 50″ SVJ490A06_REV03_6LED_L – LB-C490F13-E2-L-G1-SE3 / SE1 – 6 LED

195 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100893 Категорија

Опис

Должина на LED: 49,8 cm Тип на LED: D-LED Број на LED: 6 парчиња Број на ставка: SVJ490A06_REV03_6LED_R Компатибилни брендови: FUEGO 50FG4500, 50FG5000 Познати модели на телевизори: SVJW4Rat

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра