Подлога за Глувче – Mouse Pad Gaming MP-GAME-S Black

Mouse Pad Gaming

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004274 Категорија

Опис

Оптимизиран за употреба со оптички и ласерски глувци за играње Издржливо гумено анти-лизгачко дно.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра