Видео Балун FUM T1

Видео балун

590 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002816 Категорија

Опис

Видео пренос на далечина со UTP/FTP кабли Растојание: Боја » 0-300m B/W » 0-400m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра