Вентилатор – VGA COOLER 6

Вентилатори

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004756 Категорија

Опис

Вентилатор 6 за графичка картичка.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра