Варистор – VAR23 250V AC – 320V DC

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100553 Категорија

Опис

Варистор — полуспроводнички керамички нелинеарен отпорник.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра