Држач за Телевизор за на Зид – TVWM1031BK Fixed TV Wall Mount

23-55 " | Maximum supported screen weight: 35 kg | Minimum wall distance: 23 mm | Steel | Black

690 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002251 Категорија

Опис

Држач со средна големина – одговара на повеќето ТВ екрани од 23” до 55”.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра